Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Hastane başlığı neden güçlü olsun?
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-0573-84011929
Şimdi iletişime geçin

Hastane başlığı neden güçlü olsun?

2020-10-21

Son şirket haberleri Hastane başlığı neden güçlü olsun?
Bu soruna muhtemelen ilk kez tıbbi ekipman satan veya hastane yatakları üreten birçok kişi neden olmaktadır.Sonuçta, bir hastane yatağının baş ve ayakucu, bir manuel yatağın yük taşıyan kısmı değildir.Baş ve ayak tahtası genellikle bir hastane yatağı yapmak için kullanılır.Tamamlayınız.
Bu cümle kulağa anlaşılmaz gelebilir, bir hastane yatağında baş ve ayaklık yoksa garip gelip gelmediğini bir düşünün.Evet, benim izlenimime göre baş ve ayak tahtaları bu rolü oynuyor.Tabii ki, gerçek kullanımda, başlık ve ayak tahtasının aslında CPR'li hastaların kurtarılmasında kullanılacak bir başka önemli işlevi daha vardır.
Bazı insanların bunu kurtarmak için nasıl kullanacaklarını anlamadıkları tahmin ediliyor?Bu sebeple fabrikamızın teknik personeline de danışıldım.Teknik personelin açıklamasına göre baş ve ayak tahtasının yeterince güçlü olması ve hızlı bir şekilde sökülebilmesinin nedeni hastanın hastane yatağında sorun yaşaması gerekliliğidir.Kurtarın ve başlık ve ayakucu bazen kurtarma çalışmasına belirli bir engele neden olur, bu nedenle şu anda, başlık ve ayak tahtasını hızlı bir şekilde sökme yeteneği kurtarma için değerli bir zamandır.
Baş ve ayak tahtasının güçlü olmasının nedeni, bazı özel durumlarda, tıbbi personelin kardiyopulmoner resüsitasyon yapması için uygun olan, yük taşıyıcı bir destek noktası olarak baş ve ayak tahtasının hastanın sırtına yastıklanması gerekliliğidir.
Hastane yatağının baş ve ayak dayaması yeterince güçlü değilse kurtarma sürecinde sorun yaşanması kolaydır ve bu da geri dönüşü olmayan kazalara neden olabilir.Örneğin, Jiaxing Kengyue Medical Equipment Co., Ltd.'nin tıbbi yatağının baş ve ayak tahtası yalnızca güçlü değil, aynı zamanda sökülmek için yeterince hızlıdır.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Acil Sedye Arabası Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 emergency-trolley.com . Her hakkı saklıdır.