Ana sayfa

Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Jiaxing Kenyue Tıbbi Cihazlar Ltd gelişmiş bir ekonomi ve rahat ulaşım ile Jiaxing City, Yangtze Nehri Deltası Ekonomik Çember yer almaktadır. Fabrikamız, çeşitli alanlarda kapsamlı yönetim deneyimi ve iş zekası ile profesyonel bir ekip tarafından yönetilen en yenilikçi hastane mobilya çözümlerinin üretim, satış, servis ve desteğini birleştirmekte ve son derece uzmanlaşmış tıbbi ekipman ve ekipman ürünlerinin lider sağlayıcısıdır. elektrikli ve manuel hastane yatakları, ortopedik çekiş yatakları, muayene yatakları, infüzyon koltukları, eşlik koltukları, hastane arabaları, sedye ve sedye arabaları, ISO9001 geçti: CE sertifikası. Tüm bu sertifikalara ek olarak, müşterilere tek elden satış modeli sunmayı taahhüt ediyoruz ve ürünlerimizi küresel ölçekte popüler hale getirmenin temeli olan müşteri memnuniyetine daha fazla önem veriyoruz. Şimdiye kadar, 60'tan fazla ülke ve bölge ürün ve hizmetlerimizden keyif aldı. Başarımız temel olarak "dürüstlük temelli, önce müşteri" kurumsal felsefesine sıkı sıkıya bağlı kalınarak gerçekleştirilir. Vizyonumuz, küresel tıbbi sistemi en üst düzeye çıkarmak için birinci sınıf ürün ve hizmetler sunmaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Profesyonel bir yönetim ekibimiz var;çoğu bu alanda 10 yıldan fazla çalışıyor.Son zamanlarda bazı müşterilerimizle uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurduk.
Ürünlerimiz Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Asya, Hindistan, Endonezya, Mısır, Cezayir, Sudan, Afrika, Suudi Araba vb. Ülkelere ihraç edilmektedir. Ayrıca müşterilerin tercihine göre OEM / ODM üretimi de sunabiliriz.Çin Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : KENYUE

No. Çalışanları : 100~190

Yıllık satış : 1300000-3999999

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. Sertifikalar