Mesaj gönder
Ev >

Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. Şirket Profili

Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd.
Hakkımızda
Bizimle İletişim
86-0573-84011929
Şimdi iletişime geçin
Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd.
Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd.
Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd.
Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd.
Şirket Ayrıntıları

Ana Pazar:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında

İşletme Türü:

Üretici , İhracatçı

Markalar:

KENYUE

Çalışan Sayısı:

100~190

Yıllık satış:

1300000-3999999

Kuruluş Yılı:

2011

Bilgisayarı dışa aktar:

70% - 80%

Tanıtım

Jiaxing Kenyue Tıbbi Cihazlar Ltd gelişmiş bir ekonomi ve rahat ulaşım ile Jiaxing City, Yangtze Nehri Deltası Ekonomik Çember yer almaktadır. Fabrikamız, çeşitli alanlarda kapsamlı yönetim deneyimi ve iş zekası ile profesyonel bir ekip tarafından yönetilen en yenilikçi hastane mobilya çözümlerinin üretim, satış, servis ve desteğini birleştirmekte ve son derece uzmanlaşmış tıbbi ekipman ve ekipman ürünlerinin lider sağlayıcısıdır. elektrikli ve manuel hastane yatakları, ortopedik çekiş yatakları, muayene yatakları, infüzyon koltukları, eşlik koltukları, hastane arabaları, sedye ve sedye arabaları, ISO9001 geçti: CE sertifikası. Tüm bu sertifikalara ek olarak, müşterilere tek elden satış modeli sunmayı taahhüt ediyoruz ve ürünlerimizi küresel ölçekte popüler hale getirmenin temeli olan müşteri memnuniyetine daha fazla önem veriyoruz. Şimdiye kadar, 60'tan fazla ülke ve bölge ürün ve hizmetlerimizden keyif aldı. Başarımız temel olarak "dürüstlük temelli, önce müşteri" kurumsal felsefesine sıkı sıkıya bağlı kalınarak gerçekleştirilir. Vizyonumuz, küresel tıbbi sistemi en üst düzeye çıkarmak için birinci sınıf ürün ve hizmetler sunmaktır.

Hizmet
Çeşitli Ülkelere İhracat

Ürünlerimiz Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Orta Doğu, Hindistan, Endonezya, Mısır, Cezayir, Sudan, Afrika, Suudi Arabistan ve daha birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Ayrıca müşterilerin tercihine göre OEM / ODM üretim sunabiliriz.

Tarih

Profesyonel bir yönetim ekibimiz var;çoğu bu alanda 10 yıldan fazla çalışıyor.Son zamanlarda bazı müşterilerimizle uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurduk.
Ürünlerimiz Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Asya, Hindistan, Endonezya, Mısır, Cezayir, Sudan, Afrika, Suudi Araba vb. Ülkelere ihraç edilmektedir. Ayrıca müşterilerin tercihine göre OEM / ODM üretimi de sunabiliriz.Çin Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Takımımız

Profesyonel bir ekibimiz var :

1. yüksek kaliteli ürünler sağlamak ve profesyonel ürün özelleştirme hizmetleri sağlamak için mühendislerin profesyonel bir ekip.

2. profesyonel malzeme tedarik ekibi ürünlerin maliyetini azaltır ve ürünlerimizi rekabet gücü sağlar.

3. profesyonel iş ekibi sağlamak için düzgün iletişim sağlamak için iyi bir deneyim.

4. ürünlerin sorunsuz teslimat sağlamak için Profesyonel belge katip ve merchandiser ekibi.


Ürünlerimiz Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu Asya, Hindistan, Endonezya, Mısır, Cezayir, Sudan, Afrika, Suudi Araba, vb ihraç edilmiştir Ayrıca müşteriler tercih olarak OEM / ODM imalat sunabilir.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Acil Sedye Arabası Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 emergency-trolley.com . Her hakkı saklıdır.