Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Medikal Yatak Çeşitleri Nelerdir?
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-0573-84011929
Şimdi iletişime geçin

Medikal Yatak Çeşitleri Nelerdir?

2020-09-29

Son şirket haberleri Medikal Yatak Çeşitleri Nelerdir?

Tıbbi Yatağın Farklı Tiplerini Anlamak

 

1. Tek krank yatağı.Tek krank yatağının kullanımı nispeten basittir ve esas olarak nispeten hafif hastalıkları olan hastaların iyileşmesi için kullanılır.Tek sallanan yatağın arkası sallanan kol ile 0 dereceden 65 dereceye yükseltilebilir.Hasta yatağa oturabilir ve arkalığın kaldırma fonksiyonu sayesinde arkalığa güvenebilir.Ayrıca yatağın altına bazı günlük ihtiyaçlarınızı da koyabilirsiniz.

hakkında en son şirket haberleri Medikal Yatak Çeşitleri Nelerdir?  0

                                                              KY-PD 8401

 

2. İki krank hastane yatağı.İki krank hastane yatağı.Çift sallanan yatak, tek krank yatağına göre ekstra bacak kaldırma işlevine sahiptir.Bu tür hastane yatağı genellikle hasta bacakları olan hastalar tarafından kullanılmaktadır.Bacak plakası fonksiyonu kaldırılarak hasta kendi başına bacaklarını kaldırmak zorunda kalmadan bacaklarını kaldırıp bükebilir.Ayrıca yatağın altına bazı günlük ihtiyaçlarınızı da koyabilirsiniz.tek sallanan yataktan daha fazla bacak kaldırma fonksiyonuna sahiptir.Bu tür hastane yatağı genellikle hasta bacakları olan hastalar tarafından kullanılmaktadır.Bacak plakası fonksiyonu kaldırılarak hasta kendi başına bacaklarını kaldırmak zorunda kalmadan bacaklarını kaldırıp bükebilir.

hakkında en son şirket haberleri Medikal Yatak Çeşitleri Nelerdir?  1

                                                  KY-PD 8203

 

3. Üç kranklı hastane yatağı.Üç kranklı hastane yatağının işlevi daha karmaşıktır.Ayak plakası ve arka plakanın kaldırma işlevine ek olarak, yatak plakası da kaldırma işlevine sahip olabilir.Sapı sallayarak, yatak tahtası 50 ila 70 cm yükseltilip alçaltılabilir.Üç çalkalayıcı genellikle klinik kullanımda ağır hastalarda kullanılır.

hakkında en son şirket haberleri Medikal Yatak Çeşitleri Nelerdir?  2

KY-PD 8305

4. Çok fonksiyonlu elektrikli bakım yatağı.Bu çok işlevli elektrikli bakım yatağı hemşirelik için uygundur, kritik hastalar ve felçli hastalar için uygundur;Çalıştırması kolaydır ve implante edilebilir dokunmatik ekranlı kontrol paneline sahiptir.

hakkında en son şirket haberleri Medikal Yatak Çeşitleri Nelerdir?  3

 

 

 

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Acil Sedye Arabası Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 emergency-trolley.com . Her hakkı saklıdır.