Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Türkiye Expomed Eurasia
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-0573-84011929
Şimdi iletişime geçin

Türkiye Expomed Eurasia

2022-03-17

Son şirket haberleri Türkiye Expomed Eurasia

Türkiye Fuarı 17 Mart 2022 tarihinde Türkiye'de gerçekleştirilecektir. Firmamız da bu fuara katıldığı ve fuarda kendi markasının showroom'u olduğu için çok şanslıdır.Şimdi bu sergiye katılmanın bize nasıl yardımcı olabileceğinden bahsedelim.Her şeyden önce, bu fuar aracılığıyla kendi işimizi tanıtmada belirli bir rol oynayabiliriz.Şirketimizin adı, hızla büyüyen bir tıbbi cihaz olan Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd.'dir.ve hastane ürün şirketleri.Artık kendi fabrikamız ve üretim hattımız var.Tıbbi yataklar, uzaktan kumandalı teşhis ve tedavi araçları, akıllı ameliyat masaları, yaşlı bakım ürünleri, akıllı dezenfeksiyon robotları ve diğer parçaların araştırma ve geliştirme ve satışını entegre eder ve yüksek kaliteli standart üretim, yeni teknoloji operasyonu ile daha iyi bir ürün temeli sağlar. , ve yüksek verimlilik.Öğeler için uluslararası standartları yönetin ve karşılayın.İkincisi, sergi aracılığıyla, işletmenin operasyonunun ilgili alanlarını daha iyi anlamasını ve ince yönleri anlamasını sağlayabiliriz.O zaman fuar aracılığıyla işletmenin gelişim yönü için daha iyi bir plan yapabiliriz ve ayrıca fuardaki diğer firmaları kendi eksikliklerini bulup iyileştirebiliriz.Son olarak, bağlantıları genişletmek ve geliri artırmak için ilgili sektörlerde veya yukarı ve aşağı sektörlerdeki daha fazla müşteriyi tanıyabiliriz.

Emek yok, kazanç yok, dediğimiz gibi, markamızı ve hizmetimizi sürekli geliştirmek için fuarda öğrenilen bilgileri de özümseyeceğiz.Amacımız: bütünlük, pragmatizm, yenilik ve özveri.Yeni ve eski müşterilere daha iyi hizmet sunacağız ve topluma daha fazla katkıda bulunacağız!

hakkında en son şirket haberleri Türkiye Expomed Eurasia  0

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Acil Sedye Arabası Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 emergency-trolley.com . Her hakkı saklıdır.