Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri İş, Kenyue Medical Equipment Ltd ve Tayland Müşterileri Genel Müdürümüz arasında buluştu.
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-0573-84011929
Şimdi iletişime geçin

İş, Kenyue Medical Equipment Ltd ve Tayland Müşterileri Genel Müdürümüz arasında buluştu.

2019-09-23

Son şirket haberleri İş, Kenyue Medical Equipment Ltd ve Tayland Müşterileri Genel Müdürümüz arasında buluştu.
30 Eylül 2019 Jia Jiaxing'deki Kenyue Medical Devices Genel Müdürü Wang Congshui, Taylandlı müşterilerle keyifli bir iş konuşması yaptı ve iş işbirliğini güçlendirmeyi amaçladı.

Görüşmeler sırasında, Kenyue Medical Devices Co., Ltd. adına Jiaxing Kenyue Medical Devices Co., Ltd. genel müdürü olan Wang Congshui, Taylandlı müşterileri memnuniyetle karşıladı ve Tıbbi Ekipmanların gelişme eğilimi Kenyue Medical Products'ı tanıttı . Ayrıca, yerli tıbbi ekipman endüstrisinin bel kemiği şirketi olan Jiaxing Kenyue, ürün kalitesini sağlayacak ve kullanıcıları memnun edecek ürünler üretecektir.

Jiaxing Kenyue Medical Equipment Ltd, hastane yatağı, sedye, başucu masası, çarpma arabası, taşıma arabası, diş ürünleri, sandalye ve aksesuar da dahil olmak üzere tıbbi mobilya ve arabaların en profesyonel üreticilerinden biridir. Hastane ve aile sağlığı hizmetlerinde yaygın olarak kullanılırlar. Tüm dünyada birçok müşterimiz var ve ürünlerimizin tamamı CE uyumlu.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Acil Sedye Arabası Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 emergency-trolley.com . Her hakkı saklıdır.