Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Açı göstergeli yeni ürün PP korkuluk
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-0573-84011929
Şimdi iletişime geçin

Açı göstergeli yeni ürün PP korkuluk

2022-03-24

Son şirket haberleri Açı göstergeli yeni ürün PP korkuluk

Firmamız yakın zamanda yeni bir korkuluk piyasaya sürdü, müşterinin seçim ihtiyaçlarını karşılamak için korkuluğu iki renkte tasarladık, biri beyaz ve mavi, renk sistemi net ve rafine bir görüş duygusu getirebilir.Diğeri ise ahşabın damar rengi ve beyazının insanlara sade ve zarif bir his vermesidir.Yeni korkuluk kemeri, açı göstergeli yeni bir korkuluktur.Bu ürünün süreci, tek parça şişirme ve yeniden işlemedir.Sadece pürüzsüz bir yüzeye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda özellikle sağlamdır ve çeşitli emzirme yataklarında ve yaşlı yataklarında kullanıma uygundur.

Kullandığı malzeme PP malzemedir.PP plastik uzun filmler ve kısa filmler vardır.Boyut: 1020*350MM;kısa plastik boyut: 850*350MM;sadece bu değil, aynı zamanda alüminyum-magnezyum alaşımlı bir braket ve plastik bir kapak kullanır, Güzel, atmosferik ve geleneksel korkuluk braketlerinden daha güçlüdür.Anahtar kurulum boyutu, kurulum boyutunun doğruluğunu ve güvenliğini sağlayan ve sıfır hata sağlayan kalıbın bir kerelik şekillendirilmesidir ve geleneksel demir kaynak braketinin sık sık kilitlenemeyeceği bir durum olmayacaktır.

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Acil Sedye Arabası Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 emergency-trolley.com . Her hakkı saklıdır.