Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Şirket Haberleri Yeni fabrikaya giriş
Etkinlikler
Bizimle İletişim
86-0573-84011929
Şimdi iletişime geçin

Yeni fabrikaya giriş

2022-11-25

Son şirket haberleri Yeni fabrikaya giriş

Nisan 2011'de kurulan Kenyue, ağırlıklı olarak yoğun bakım hasta yatakları, elektrikli jinekolojik muayene yatakları, evde bakım yatakları ve AI akıllı dezenfeksiyon robotları gibi tıbbi hemşirelik ekipmanlarının Ar-Ge, üretim ve satışı ile uğraşmaktadır.Kuruluşundan bu yana, şirketin ürünleri mükemmel ürün performansı ile yurtiçinde ve yurtdışında satıldı.Dünyada 50'den fazla ülke ile kapsamlı işbirliği ilişkileri kurmuştur.Ürünleri Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İsrail, Malezya, Endonezya, Hindistan, Vietnam, Tayland ve diğer bölgelerde popülerdir ve uzun vadeli istikrarlı bir bayi ağı kurmuştur.
Yeni fabrikamız, müşterilere şirketimizin numunelerini daha sezgisel bir şekilde sergilemek için özel olarak bir numune odası kurmuştur.
Kuruluşundan bu yana şirket, Çin'in yaşlı bakım endüstrisinde lider olmaya kararlıdır.
Şirket, "dürüstlük ve bütünlük, özveri ve ilerleme, kazan-kazan işbirliği ve özel hizmet" iş felsefesine bağlı kalıyor ve insan sağlığına katkıda bulunmak için aralıksız çaba gösteriyor.
Kenyue'yi dünyaya duyurun Kenyue'yi dünyaya bırakın

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Acil Sedye Arabası Tedarikçi. Telif hakkı © 2019-2024 emergency-trolley.com . Her hakkı saklıdır.