Ana sayfa Haberler

İş, Kenyue Medical Equipment Ltd ve Tayland Müşterileri Genel Müdürümüz arasında buluştu.

Sertifika
Çin Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Mükemmel kaliteniz ve VIP servisiniz için çok teşekkür ederiz, sözleşmeye devam edeceğiz ve sizinle daha fazla iş yapacağız!

—— gevezelik

Toplantı odası projemiz için çalışkanlığınız için teşekkürler, profesyonel hizmetiniz, kaliteli ürünleriniz çok etkileyici.

—— Michael Silvers

Mallarınızın numunelerini aldık. Çok memnunuz. İşbirliği işimiz olacak.

—— İTO YOSHIFUMI

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
İş, Kenyue Medical Equipment Ltd ve Tayland Müşterileri Genel Müdürümüz arasında buluştu.
hakkında en son şirket haberleri İş, Kenyue Medical Equipment Ltd ve Tayland Müşterileri Genel Müdürümüz arasında buluştu.
30 Eylül 2019 Jia Jiaxing'deki Kenyue Medical Devices Genel Müdürü Wang Congshui, Taylandlı müşterilerle keyifli bir iş konuşması yaptı ve iş işbirliğini güçlendirmeyi amaçladı.

Görüşmeler sırasında, Kenyue Medical Devices Co., Ltd. adına Jiaxing Kenyue Medical Devices Co., Ltd. genel müdürü olan Wang Congshui, Taylandlı müşterileri memnuniyetle karşıladı ve Tıbbi Ekipmanların gelişme eğilimi Kenyue Medical Products'ı tanıttı . Ayrıca, yerli tıbbi ekipman endüstrisinin bel kemiği şirketi olan Jiaxing Kenyue, ürün kalitesini sağlayacak ve kullanıcıları memnun edecek ürünler üretecektir.

Jiaxing Kenyue Medical Equipment Ltd, hastane yatağı, sedye, başucu masası, çarpma arabası, taşıma arabası, diş ürünleri, sandalye ve aksesuar da dahil olmak üzere tıbbi mobilya ve arabaların en profesyonel üreticilerinden biridir. Hastane ve aile sağlığı hizmetlerinde yaygın olarak kullanılırlar. Tüm dünyada birçok müşterimiz var ve ürünlerimizin tamamı CE uyumlu.

Pub Zaman : 2019-09-23 15:50:11 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Jiaxing Kenyue Medical Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. jack

Tel: 0086-18964969719

Faks: 86-0573-84011929

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)